fbpx

Wypożyczalnia > Softbox reporterski Godox 80 x 80 cm

Godox SGGV8080 softbox wypożyczalnia

Wypożyczalnia Softbox reporterski Godox 80 x 80 cm

20 zł/dzień

WYPOŻYCZ

Wypożycz softbox, który bardzo łatwo i szybko się składa i zajmuje mało miejsca. Dzięki temu łatwo go przenosić i przewozić.

Softbox świetnie współpracuje ze wszystkimi lampami błyskowymi z naszej oferty. Softbox w zestawie posiada grid, dzięki czemu możemy modelować światło.

Zestaw uchwyt S2 + softbox + grid + torba został zaprojektowany dla podróżujących fotografów. To kompaktowy system modyfikacji światła do lamp reporterskich i lamp błyskowych V1, a także większych systemów lamp błyskowych AD200Pro i AD400Pro.

SGGV8080

Możesz zamocować lampy błyskowych różnych marek z tyłu uchwytu w poziomie lub w pionie. Uchwyt S2 zawiera również zdejmowany blok dla większych systemów lamp błyskowych jak AD200Pro i AD400Pro. Z przodu, kompatybilny z Bowens, pierścień speed light pozwala na zamontowanie akcesoriów Bowens, takich jak wrota czy strumienice, aby kształtować i kontrolować światło.

Przyjazny design

Uchwyt S2 ma zwartą konstrukcję i nie wymaga skomplikowanego montażu, dzięki czemu jest zawsze gotowy do pracy. Aby wyregulować kierunek światła, uchwyt odchyla się w górę i w dół, co umożliwia bezstopniowe przechylanie, a na dole znajduje się otwór do zainstalowania opcjonalnego parasola.

Softbox

W zestawie z produktem znajduje się składany softbox 80x80cm zapewniający miękkie i równomierne oświetlenie oraz torba do przenoszenia i przechowywania. Dołączony jest także grid, który pozwala jeszcze bardziej skupić światło na oświetlanym obiekcie.

Najważniejsze cechy:
- uchwyt S2 pasuje do lamp reporterskich i błyskowych,
- mocowanie lampy błyskowej w urządzeniu poziomo lub pionowo,
- zdejmowany blok do montażu zewnętrznych systemów lamp AD200Pro, AD300Pro czy AD400Pro,
- pierścień speed light skierowany do przodu, kompatybilny z Bowens, pozwala na użycie akcesoriów mocowanych do Bowens, takich jak wrota i strumienice,
- bezstopniowe przechylanie w górę i w dół
- kompaktowy system idealnie nadający się do fotografowania w plenerze.

 

Softbox reporterski Godox 80 x 80 cm 1 Softbox reporterski Godox 80 x 80 cm 2 Softbox reporterski Godox 80 x 80 cm 3 Softbox reporterski Godox 80 x 80 cm 4

Przewiń na górę