fbpx

CONTENT MARKETING

 

Content marketing - co to jest?


Content marketing to marketing treści. Opiera się na zawieraniu z klientem długoterminowych relacji, tak aby zyskać jego zaufanie. Dzięki temu możemy zyskać jego lojalność na długie lata. Nasz odbiorca nie tylko będzie wracał do naszych produktów i usług, ale też będzie polecał je innym.

Content marketing - jakie oferuje korzyści?

Po prawidłowo przeprowadzonej strategii content marketingowej możemy zatem spodziewać się wymiernych rezultatów. Content marketing jest sposobem na nawiązanie więzi z klientem.

Działania content marketingowe

Działania content marketingowe polegają na tworzeniu treści w różnie formie. Mogą być to np. artykuły na bloga, filmy, zdjęcia, czy grafiki. Content marketing to nie tylko działania online. Ulotki, czy foldery również się sprawdzą się w promocji przekazu naszej marki. Wszystkie te działania realizujemy - jesteśmy agencją reklamową full service.

Gdzie publikować treść - kampania content marketingowa?

Nigdy nie było tak dużo możliwości, jak teraz. Social media jak np. Facebook i Instagram, newslettery, blog, ebooki i webinary - to przykładowe sposoby dotarcia do klienta. Najlepiej docierać przez te kanały, na których znajdują się nasi klienci. Dobrze zaprojektowana kampania marketingowa na to pozwoli. Publikowanie wartościowych treści przyciąga uwagę widzów, co przekłada się na konwersje.

Dlaczego SEO jest tak istotne przy content marketingu?

Samo publikowanie treści nie wystarczy, ważne jest, aby nasi klienci je znajdowali. SEO i pozycjonowanie pozwala na znalezienie naszych treści w internecie. Połączenie SEO i content marketingu daje gwarancje długotrwałych rezultatów.

Jakie są najczęstsze sposoby realizacji strategii content marketingowych?

Najczęściej do tworzenia treści wykorzystuje się media społecznościowe, filmy i blogi na stronie internetowej firmy. Content dotyczy produktu lub usługi. Staramy się pokazać ją w sposób użyteczny. Dzięki content marketingowi zyskujemy dużo więcej konwersji niż przy tradycyjnym marketingu. Content marketing pozwala stworzyć pozytywny obraz marki, co bezpośrednio przekłada się na zwiększoną sprzedaż.

NASI KLIENCI

____________________

agro tom

cci

 

Duda Cars

beauty project

bite

freekids

bracia strzelczyk

novotel

Nobile Motors

gmina zawonia

pacon

HOLMER LOGO

plast met

ohmycat logo

 

robot

Logo Studio Chefa R

KONTAKT

____________________

SKYMAKE LOGO

info@skymake.pl

tel. 601 442 771

 

___

Napisz do nas

Przewiń na górę