fbpx

Fotografia reklamowa

 

agro tom

cci

 

Duda Cars

beauty project

bite

freekids

bracia strzelczyk

novotel

Nobile Motors

gmina zawonia

pacon

HOLMER LOGO

plast met

ohmycat logo

 

robot

Logo Studio Chefa R

NASZE REALIZACJE

____________________

Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa ma jak sama nazwa mówi reklamować. Robi to przez budowanie nastroju, wyzwalanie emocji, które przyciągają uwagę oglądającego. Robimy zdjęcia reklamowe, które zachęcają do zakupu. Fotografią opowiadamy w sposób kreatywny historie, używając do tego światła, kolorów i kompozycji.

Nasze zdjęcia wykorzystywane są na stronach internetowych, social mediach, katalogach (fotografia katalogowa) i billboardach. Wiemy kiedy użyć mocnych lub stonowanych kolorów, wysokiego kontrastu pomiędzy światłem i cieniem lub łagodnego światła, tak by pokazać produkt najkorzystniej.

Dbamy o cały proces fotografii reklamowej. Od planowania, przez sposób realizacji odpowiedni dla Twoich produktów, po profesjonalną postprodukcję zdjęć.

Fotografia reklamowa - rodzaje

Fotografia reklamowa to szerokie pojęcie. Możemy ją podzielić na następujące kategorie.

Swoją uwagę kieruje na produkt i pokazanie go w takim świetle, by zainteresował kupującego. Dobra fotografia produktowa pomaga sprzedać produkt.

Zobacz więcej

Zdjęcia architektury wykonujemy głównie dla: deweloperów, agentów nieruchomości, instytucji i prywatnych właścicieli. Robimy także zdjęcia wnętrz.

Zobacz więcej

Kochamy fotografie, kochamy też samochody. Zobacz co może powstać z tej mieszanki.

Zobacz więcej

Fotografia biznesowa

Zadbamy o dobry wizerunek Twojego biznesu.

Fotografia kulinarna

Stworzymy fotografie jedzenia, która ma przekaz wizualny i zatrzyma Twoich klientów na dłużej.

Fotografia mody

Usługę fotografii mody kierujemy do wszystkich firm zajmujących się ubraniami i akcesoriami. Profesjonalne zdjęcia podkreślą jakość Twojej kolekcji.

Fotografia podróżnicza

Fotografia podróżnicza jest kierowana do marek podróżniczych. Z którego zakątka świata marzą Ci się zdjęcia? Zapraszamy do kontaktu.

Fotografia lifestyle

Fotografia lifestyle polega na opowiadaniu historii na temat Twojej marki i produktów. Na naszych zdjęciach tworzymy taki klimat, aby klienci chcieli utożsamiać się z Twoją firmą.

KONTAKT

____________________

SKYMAKE LOGO

info@skymake.pl

tel. 601 442 771

 

___

Napisz do nas

Przewiń do góry