fbpx

PRODUKCJA ANIMACJI

 

Produkcja animacji reklamowych i filmów animowanych

3 animacje przygotowane dla firmy Plast-Met.

 

Animacja dla PSZOK Racibórz

 

Jak wygląda produkcja animacji?

Produkcja animacji to złożony, wieloetapowy proces. Zależy nam, aby tworzyć animacje wysokiej jakości, takie, które angażują widza. Jak zrobić takie video? Podstawa naszej pracy to dobry brief, czyli zbiór informacji od klienta, w których przekazuje swój zamysł jak animacja ma wyglądać, jak ma być przedstawiony produkt lub usługa.

Następnie przystępujemy zobrazowania wizji klienta. Przedstawiamy scenariusz, storyboard, określamy harmonogram prac, oraz wysyłamy ofertę, w której jest określona cena animacji. I to wszystko za darmo! Dla nas najważniejszy jest klient. Po zaakceptowaniu naszej oferty i pomysłu na animację przechodzimy do produkcji. Tworzymy grafiki i ilustracje, które poddajemy procesowi animacji, wybierany jest lektor, muzyka i efekty dźwiękowe.

Montaż animacji przebiega tak, żeby opowiedzieć ciekawą historię. Storytelling i odpowiednia narracja to bardzo ważne elementy naszych filmów. 

Jakie rodzaje animacji tworzymy?

W naszym studio filmów animowanych i animacji 3d powstają różnego rodzaju filmy. Dzięki doświadczeniu w motion design, czyli tworzeniu ruchomej grafiki sprawimy, że każdy Twój pomysł ożyje, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Filmy instruktażowe, tzw. explainer videos

Tworzymy filmy instruktażowe, czyli tzw. explainer videos. Zawierają one w sobie przekaz, który wyjaśnia jak dany produkt lub usługa działa.

Produkcja spotów reklamowych

Nie jest nam również produkcja spotów reklamowych. Animacja poklatkowa jest coraz częściej używana w reklamie. To świeża forma, która pozwoli się wyróżnić. Tworzymy animacje do telewizji, internetu, czy kina. Animowane spoty reklamowe dają naprawdę dużo możliwości, dajmy się ponieść wyobraźni.

Produkcja filmów promocyjnych

Budowanie marki to podstawa. Film promocyjny przedstawi Twoją firmę z najlepszej strony. Niezależnie czy jest to duża korporacja, czy też startup. Wyróżnij się - stworzymy dla Ciebie film opowiadający o Twoim biznesie. Jaka jest jego historia, idea, plany na przyszłość? To wszystko możemy zawrzeć w filmie promocyjnym.

Tworzenie animacji 2D i 3D

Dookoła siebie mamy coraz więcej multimediów. Nic dziwnego, gdy coś się porusza, to bardziej przyciąga naszą uwagę. Animacje 2D i 3D mają bardzo szerokie zastosowanie. Intra i czołówki filmów, strony internetowe, reklama display, gify, serial animowany - wszędzie tam stosujemy motion design, czyli ruchomą grafikę.

NASI KLIENCI

____________________

agro tom logo cci logo Nobile Motors logo gmina zawonia logo

beauty project logo

Duda Cars logo

pacon logo

plast met free kids bite logo

novotel logo bracia strzelczyk logo robot logo

SKYMAKE LOGO

info@skymake.pl

tel. 601 442 771

 

___

Napisz do nas

Przewiń do góry