fbpx

FILMY KORPORACYJNE

 

Tworzymy skuteczne filmy korporacyjne, które inspirują oglądających i budują najlepsze marki

Produkcja filmów korporacyjnych

Video inspiruje ludzi do działania, dobrze zrobione może mieć większy wpływ, niż każde inne medium. Jest to efektywny sposób komunikacji, niezależnie czy jest to film opowiadający o Twojej firmie, reklama produktu, film szkoleniowy, czy zachęcający do rekrutacji nowych pracowników. 

SKYMAKE tworzy materiały, które przekonają Twoich klientów to podjęcia działania. Wiemy jak stworzyć skuteczny przekaz filmowy, który jest angażujący. Nasz dom produkcyjny do tworzenia video podchodzi kreatywnie, chcemy jak najlepiej sprostać oczekiwaniom. Nasze doświadczenie pozwala nam na tworzenie we współpracy z Wami materiałów, które charakteryzuje wysoka jakość.

Czym jest film korporacyjny?

W uproszczeniu jest to film, który pokazuje potencjał firmy. Wykorzystywany jest przez biznes, firmy, korporacje i organizacje. Gdzie można zamieścić film korporacyjny? Internet, strona internetowa firmy, social media (np. YouTube, Facebook, Instagram), czy też e-mail marketing. Widzimy też coraz większę zainteresowanie video przez wyszukiwarki jak np. Google.

Do kogo kierowany jest film korporacyjny?

Zazwyczaj film korporacyjny kierowany jest do klientów firmy, albo jej pracowników. Wyróżniamy filmy korporacyjne przedstawiające firmę, promocyjne, dla inwestorów i udziałowców, pokazujące nowości, produktowe, czy też z opiniami klientów. Filmy są częścią strategii komunikacji firmy. Wiemy, że przemyślane kampanie dostarczają lepszych rezultatów. Dodatkowo możemy pomóc w dystrybucji filmu, zaplanowaniu odpowiedniego marketingu, tak aby dotarł do możliwie najszerszego grona osób zainteresowanych filmem.

Produkcja filmu korporacyjnego

Zanim dojdzie do produkcji filmu korporacyjnego przygotowujemy brief, czyli zestaw informacji od klienta jak wyglądać ma video. Klient określa jak chciałby, żeby wyglądało video, opowiada o swojej firmie i produkcie. Na tej podstawie określamy jaka ma być strategia komunikacji, robimy analizę konkurencji i reaserch rynku.

Preprodukcja

Tworzymy scenariusz filmu korporacyjnego - jest to tzw. preprodukcja. Okres przygotowawczy do zdjęć jest bardzo ważny. Dzięki temu mamy jasno sprecyzowany kierunek w jakim mamy działać. Nie można zapominać o takich elementach jak sprzęt filmowy, ekipa oraz scenografia. W tym nasza już głowa, zatem nie będziemy się na ten temat rozpisywać.

Produkcja

Z naszego doświadczenie wynika, żeby był z nami przedstawiciel z Waszej firmy, który zna firmę od środka. Jego uwagi mogą być bardzo cenne podczas powstawania realizacji. W wybranych miejscach tworzony jest plan filmowy. Wszystko przebiega zgodnie z wspólnie ustalonym scenariuszem.

Postprodukcja

Następuje po tym, gdy cały materiał jest już nakręcony. Film jest montowany, czasami dokładane są efekty specjalne (z ang. VFX) i infografiki, odbywa się korekcja barwna (z ang. color grading).

Jak widać powstanie angażującego filmu korporacyjnego to złożony, wieloetapowy proces. W SKYMAKE nie lubimy jednak chodzić na skróty. Pomożemy przekazać Twoje historie w najbardziej efektywny sposób.

Poniżej prezentujemy film przygotowany dla firmy Free Kids.

 

NASI KLIENCI

____________________

agro tom logo cci logo Nobile Motors logo gmina zawonia logo

beauty project logo

Duda Cars logo

pacon logo

plast met free kids bite logo

novotel logo bracia strzelczyk logo robot logo

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

____________________

SKYMAKE LOGO

info@skymake.pl

tel. 601 442 771

 

___

Napisz do nas

Przewiń do góry
Kontakt
601 442 771
info@skymake.pl

skymake facebook skymake instagram skymake vimeo skymake youtube