fbpx

Fotografia motoryzacyjna

 

Profesjonalna fotografia motoryzacyjna

Fotografia motoryzacyjna to nasz pasja. Kochamy samochody! Robiliśmy zdjęcia dla dealerów Mercedes-Benz - Duda-Cars i Nobile Motors. Premiera nowego modelu CLS, czy szkolenie Mercedes-Benz Safety Experience - m.in. takie zdjęcia mamy w swoim portfolio.

 

fotografia motoryzacyjna 1

fotografia motoryzacyjna 12

fotografia motoryzacyjna 2

fotografia motoryzacyjna 3

fotografia motoryzacyjna 4

fotografia motoryzacyjna 5

fotografia motoryzacyjna 6

fotografia motoryzacyjna 7

fotografia motoryzacyjna 8

fotografia motoryzacyjna 9

fotografia motoryzacyjna 10

fotografia motoryzacyjna 11

Fotografia motoryzacyjna - nasze podejście

Wykorzystując takie elementy jak oświetlenie, dobór lokalizacji i naszą wiedzę staramy się, aby samochód wyglądał w sposób atrakcyjny. Dla nas fotografia motoryzacyjna to fotografia reklamowa, w której w centrum zainteresowania jest samochód. Naszym zadaniem jest wyróżnienie produktu w sposób kreatywny, tak aby skłonić ludzi do jego posiadania.

Przemawia przez nas pasja, kochamy motoryzację, dlatego dla to coś więcej niż tylko praca. To sposób życia, zainteresowanie samochodami towarzyszy nam od lat. To pomaga nam je zrozumieć, wiedzieć jak zrobić by wyglądały świetnie.

Fotografia, która wzbudza emocje, wymaga wiedzy o fotografii motoryzacyjnej i doświadczenia. Na początku zaczynamy od koncepcji, zastanawiamy co chcemy pokazać, jakie cechy podkreślić-czy ma to być szybkość, sportowy lub rodzinny charakter, bezpieczeństwo, ekonomia, czy luksus. Interesuje nas, kto jest klientem docelowym i gdzie będzie widział zdjęcia.

 

Fotograf motoryzacyjny - pasja przemawiająca przez zdjęcia

Fotografia motoryzacyjna to szczególny rodzaj fotografii poświęconej motoryzacji. Jest to sztuka uwieczniania wyjątkowych chwil oraz wyjątkowych samochodów. Wykorzystamy naszą wiedzę w zakresie kompozycji, światła, kolorów i inne ważne elementy, które pomogą Twoim zdjęciom wyglądać wyjątkowo. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię fotografowanie samochodów nowych czy starych, możemy Ci pomóc uzyskać doskonałe rezultaty. Wybierz fotografa motoryzacyjnego, który pomoże Ci uwiecznić wyjątkowe chwile, abyś mógł cieszyć się nimi przez długi czas.

 

Fotografia motoryzacyjna - jaka lokalizacja?

Bardzo ważna jest lokalizacja zdjęć, dużo czasu poświęcamy na przygotowania, tak aby znaleźć najlepsze miejsce na fotografie. Ma ona podkreślać charakter samochodu i jego przeznaczenie. Jednocześnie ważne jest, aby tło nie konkurowało o uwagę z autem, ale go uzupełniało. Dbamy również o kompozycję zdjęcia poprzez odpowiednie umieszczenie samochodu względem otoczenia. Dobieramy również ogniskową obiektywu, w zależności od tego, w jaki sposób chcemy pokazać samochód.

Naturalne jest, że sportowa wersja samochodu dobrze będzie wyglądać, pędząc po torze. W przypadku samochodu z przeznaczeniem terenowym warto pokazać go na bezdrożach, gdzie spod kół będzie chlapać błoto. Miejsce do zdjęć zawsze dobieramy z myślą o efekcie, jaki chcemy uzyskać.

 

Fotografia motoryzacyjna - oświetlenie

Istotne jest również oświetlenie. Zawsze dobieramy porę dnia tak, aby światło podkreślało w sposób atrakcyjny kształty samochodu. Jeżeli jest taka potrzeba, to dodatkowo używamy światła błyskowego, lub techniki nazywanej malowaniem światłem. Oświetlenie jest kluczowym elementem wykonania wyjątkowych ujęć motoryzacyjnych. Dobrze dobrane światło może nadać obrazowi więcej głębi, nadać pojazdowi wyjątkowy charakter lub zwrócić na niego większą uwagę.

Światło w fotografii jest wszystkim, również w motoryzacyjnej. Wiemy jak przez odpowiedni dobór oświetlenia nadać zdjęciom motoryzacyjnym profesjonalny wygląd jak z pięknych broszur motoryzacyjnych. Umiejętność operowania światłem jest kluczem do sukcesu. Odróżnia przeciętne fotografie, od tych zatrzymujących wzrok.

 

Fotografia samochodowa - Postprocessing

W zależności od tego, jakie przeznaczenie mają mieć fotografie, używamy więcej, lub mniej postprocessingu. W przypadku zdjęć typowo reklamowych obróbki graficznej jest zdecydowanie więcej. Tutaj nie tylko wchodzi w grę podstawa korekcja kolorów, ale często także zmiana elementów tła, łączenie wielu zdjęć z różną ekspozycją i oświetleniem samochodu w jedno. Dla zdjęć reportażowych np. z eventu motoryzacyjnego będzie to mniejsza ilość postprocessingu.

Doświadczenie w fotografii motoryzacyjnej i praca przy takich kampaniach reklamowych jak Mercedes-Benz Safety Experience, czy premiera modelu Mercedes-Benz Cls pozwala nam na profesjonalne podejście do nowych projektów. Naszym zadaniem jest wykorzystywanie wiedzy w zakresie planowania, (wybór lokalizacji, storyboarding, strategia, dobór sprzętu) poprzez właściwą produkcję zdjęć i postprodukcję. Nasze portfolio pokazuje, że potrafimy tworzyć projekty i wysokiej jakości zdjęcia, które klienci pożądają.

Postprocessing jest procesem polegającym na udoskonaleniu zdjęcia poprzez edycję i obróbkę za pomocą profesjonalnych programów. Za jego pomocą można poprawić kolory, kontrast, ostrość i jasność zdjęcia, a także usunąć niepotrzebne elementy.Nasza firma oferuje profesjonalny postprocessing zdjęć samochodowych.

Jak do zdjęć podchodzi profesjonalny fotograf motoryzacyjny?

Profesjonalny fotograf motoryzacyjny stosuje najnowsze techniki i najnowocześniejszy sprzęt, aby zapewnić najwyższą jakość zdjęć. Do każdego projektu podchodzi indywidualnie, aby w pełni wykorzystać potencjał samochodu i uzyskać odpowiedni efekt. Nieustannie poszukuje nowych sposobów prezentacji samochodów, aby zaspokoić oczekiwania klientów. Oprócz kreatywności i profesjonalizmu doskonale zna się na samochodach, dzięki czemu może zapewnić najwyższą jakość zdjęć.

SKYMAKE to:
- Wysoka dbałość o szczegóły na każdym etapie zdjęć
- Partnerstwo w pracy z klientem. Zależy nam na jak najlepszej współpracy, w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów reklamowych
- Doświadczenie i wiedza w realizacji różnych projektów motoryzacyjnych pozwala na elastyczność i radzenie sobie w różnych warunkach i otoczeniu
- Wysokiej jakości postprodukcja, która wykonujemy sami, dbając o spójność zdjęć.

 

Fotografia podczas imprez motoryzacyjnych

Fotografia podczas imprez motoryzacyjnych to wyjątkowy rodzaj fotografii, który pozwala uwiecznić niezapomniane chwile i emocje towarzyszące temu wyjątkowemu wydarzeniu. Możemy zaoferować Państwu profesjonalne zdjęcia na żywo podczas imprez motoryzacyjnych. Nasz doświadczony zespół fotografów zapewni najwyższą jakość zdjęć, bez względu na to, w jakich warunkach się znajdują.

Nasze usługi obejmują fotografowanie wszystkich elementów imprezy. Jeśli szukają Państwo profesjonalnego fotografa, który pomoże uwiecznić wszystkie wspaniałe chwile z imprez motoryzacyjnych, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Fotografia motoryzacyjna cennik

Nasza oferta obejmuje tworzenie pięknych i atrakcyjnych zdjęć samochodów, od klasycznych po najnowsze modele. Nasze usługi są wykonywane w różnych warunkach, dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sobie poradzić z tymi najtrudniejszymi. Jednocześnie zapewniamy wyjątkową jakość. Każdą wycenę wykonujemy indywidualnie. Kwota zależy m.in. od czasu wykonywania zdjęć, ich skomplikowania, lokalizacji, ilości fotografów potrzebnych do wykonania zlecenia.

 

Znaczenie koloru samochodu

Często kolor samochodu to dla nas punkt wyjściowy. Dbamy o to by odpowiednie oświetlenie, zarówno to naturalne, jak i dodatkowe dobrze wydobywało i podkreślało jego barwę. Odpowiednią grą świateł i cieni podkreślamy jego sylwetkę i kolor. Dobieramy odpowiednio tło, tak aby nie rywalizowało o uwagę z samochodem, tylko dobrze go uzupełniało.

 

Zdjęcia samochodów w ruchu

Zdjęcia w ruchu są istotnym elementem motoryzacji. W końcu po to są samochody, by nimi jeździć - jest to ich naturalne środowisko. Co prawda częściej wykonuje się zdjęcia statyczne, jednak w sytuacji, gdy chcemy pokazać szybkość i osiągi zdjęcia samochodów w ruchu mogą okazać się niezastąpione. Wykonujemy zdjęcia jadących samochodów, śledząc je aparatem-tzw. panning, oraz zdjęcia z innego samochodu, by pokazać je z bliższej perspektywy. Takie fotografie pozwalają na pokazanie charakteru auta, opowiedzenie o nim historii.

 

Postprocessing zdjęć motoryzacyjnych

Postprocessing w przypadku zdjęć motoryzacyjnych jest bardzo istotny. Obróbka zdjęć pozwala osiągnąć pożądany, finalny efekt. Szczególnie w fotografii komercyjnej i reklamowej jest ona intensywna i czasochłonna. Zawsze staramy się wydobyć możliwie jak najwięcej już przy samej produkcji, jednak to postprodukcja pozwala nam wydobyć ze zdjęcia najlepsze elementy i poprawić to, co nas ogranicza przy wykonywaniu fotografii.

 

Fotografia motocykli

Fotografia motocykli to niezwykłe i pełne emocji zajęcie, które pozwala uchwycić wszystkie elementy wyjątkowości i piękna jazdy na motocyklu. Od tradycyjnych klasyków, po nowoczesne maszyny, pozwala nam uwiecznić ten wyjątkowy moment i przeżyć go jeszcze raz. Możemy pokazać pełne piękna naturę, emocje wyścigów, zakręty, czy przygotowania do jazdy na motocyklu. Fotografia motocykli to doskonała okazja by uwiecznić wszystkie chwile i odczuć wszystkie emocje, którymi darzy nas jazda na motocyklu.

 

Fotografia łodzi i jachtów

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy w dziedzinie fotografii, możemy stworzyć dla Państwa profesjonalne, wysokiej jakości zdjęcia łodzi i jachtów, które uwydatnią jej piękno i wyjątkowość.

Nasza usługa obejmuje sesję fotograficzną na wodzie, w studio lub w miejscu wskazanym przez naszych Klientów. Wszystkie zdjęcia są wykonywane przez naszych doświadczonych fotografów, którzy zapewnią Państwu zdjęcia wykonane z najwyższą precyzją i wyczuciem.

Nasz zespół jest w stanie zrealizować zamówienia zarówno na zdjęcia łodzi na wodzie, jak i na lądzie.

 

Misja i strategia marki

Podczas zdjęć duże znaczenie przykładamy do misji i strategii marki. Każda firma samochodowa chce się wyróżnić na rynku. Zwracamy uwagę również na strategie i akcje marketingowe, np. uczestniczyliśmy w kampanii Mercedesa “Gotowy na romans” przy premierze modelu CLS.

 

NASI KLIENCI

____________________

agro tom

cci

 

Duda Cars

beauty project

bite

freekids

bracia strzelczyk

novotel

Nobile Motors

gmina zawonia

pacon

HOLMER LOGO

plast met

ohmycat logo

 

robot

Logo Studio Chefa R

Skorzystaj z naszych usług.

 

___

Napisz do nas

KONTAKT

____________________

SKYMAKE LOGO

AGENCJA REKLAMOWA

info@skymake.pl

tel. 601 442 771

 

Przewiń na górę