fbpx

FILMY REKLAMOWE

 

Tworzymy filmy reklamowe, które sprzedają

Produkcja filmów reklamowych

Produkujemy filmy i spoty reklamowe. Są one wykorzystywane m.in. w internecie, telewizji, nasi klienci wyświetlają je na telebimach podczas targów i w siedzibie firmy na telewizorach. Nasze profesjonalne filmy reklamowe pomagają budować wiarygodność, zaufanie, a co chyba najważniejsze - sprzedawać. Filmami opowiadamy historie, które Czy warto stawiać na video w reklamie firmy? Niewątpliwie, jednak wszystkich nieprzekonanych odsyłamy do artykułu.

Spot, film reklamowy

Długość filmów, które produkujemy zazwyczaj zależy od ich przeznaczenia i zastosowania. Spot reklamowy to krótsza forma przeznaczona zazwyczaj do telewizji. Czas trwania wynosi najczęściej do 30 sekund. Przygotowujemy również dłuższe filmy reklamowe, z przeznaczeniem najczęściej do internetu.

Dlaczego nasze filmy reklamowe są skuteczne?

Ponieważ odpowiadają na potrzeby Waszych klientów. Wykorzystując do reklamy video, stawiacie na formę, która jest efektywna. Film działa jednocześnie na zmysły wzroku i słuchu. Tak jest dużo łatwiej przekazać informacje odbiorcy. Potrzebny jest jeszcze oryginalny pomysł i profesjonalne wykonanie. Już nasza w tym głowa, żeby stworzyć reklamę, która będzie sprzedawać. Scenariusz powstaje z myślą o oglądającym, staramy się dopasować do jego oczekiwań, zaciekawić opowiadając historię, która przekonuje, wzbudza emocje i zachęca do działania.

Filmy i spoty reklamowe - nasze podejście

Do produkcji filmów reklamowych podchodzimy profesjonalnie. Wysoka jakość filmu jest niezbędna, żeby się wyróżnić, dlatego zawsze dysponujemy odpowiednim sprzętem do stawianych przed nami wyzwań. Ujęcia z powietrza, filmowanie pędzącego sportowego samochodu w mieście, ujęcia pracujących maszyn w slow motion - wszystko to można znaleźć w naszym portfolio.

NASI KLIENCI

____________________

agro tom logo cci logo Nobile Motors logo gmina zawonia logo

beauty project logo

Duda Cars logo

pacon logo

plast met free kids bite logo

novotel logo bracia strzelczyk logo robot logo

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

____________________

SKYMAKE LOGO

info@skymake.pl

tel. 601 442 771

 

___

Napisz do nas

Przewiń do góry