fbpx

FILMY REKLAMOWE

Tworzymy filmy reklamowe, które są skuteczne

agro tom

cci

 

Duda Cars

beauty project

bite

freekids

bracia strzelczyk

novotel

Nobile Motors

gmina zawonia

pacon

HOLMER LOGO

plast met

ohmycat logo

 

robot

Logo Studio Chefa R

Produkcja filmów reklamowych

Produkujemy filmy i spoty reklamowe. Są one wykorzystywane m.in. w internecie, telewizji, nasi klienci wyświetlają je na telebimach podczas targów i w siedzibie firmy na telewizorach. Nasze profesjonalne filmy reklamowe pomagają budować wiarygodność, zaufanie, a co chyba najważniejsze - sprzedawać. Filmami opowiadamy historie, które Czy warto stawiać na video w reklamie firmy? Niewątpliwie, jednak wszystkich nieprzekonanych odsyłamy do artykułu.

Spot, film reklamowy

Długość filmów, które produkujemy zazwyczaj zależy od ich przeznaczenia i zastosowania. Spot reklamowy to krótsza forma przeznaczona zazwyczaj do telewizji. Czas trwania wynosi najczęściej do 30 sekund. Przygotowujemy również dłuższe filmy reklamowe, z przeznaczeniem najczęściej do internetu.

Dlaczego nasze filmy reklamowe są skuteczne?

Ponieważ odpowiadają na potrzeby Waszych klientów. Wykorzystując do reklamy video, stawiacie na formę, która jest efektywna. Film działa jednocześnie na zmysły wzroku i słuchu. Tak jest dużo łatwiej przekazać informacje odbiorcy. Potrzebny jest jeszcze oryginalny pomysł i profesjonalne wykonanie. Już nasza w tym głowa, żeby stworzyć reklamę, która będzie sprzedawać. Scenariusz powstaje z myślą o oglądającym, staramy się dopasować do jego oczekiwań, zaciekawić opowiadając historię, która przekonuje, wzbudza emocje i zachęca do działania.

Filmy i spoty reklamowe - nasze podejście

Do produkcji filmów reklamowych podchodzimy profesjonalnie. Wysoka jakość filmu jest niezbędna, żeby się wyróżnić, dlatego zawsze dysponujemy odpowiednim sprzętem do stawianych przed nami wyzwań. Ujęcia z powietrza, filmowanie pędzącego sportowego samochodu w mieście, ujęcia pracujących maszyn w slow motion - wszystko to można znaleźć w naszym portfolio.

Tworzymy profesjonalne filmy reklamowe

Tworzymy filmy reklamowe na kanały social media

Jesteśmy zadania, że do użytkowników należy docierać korzystając z różnych kanałów.

filmy reklamowe facebook

Facebook 

filmy reklamowe instagram

Instagram

YouTube logo

YouTube

Tworzymy filmy reklamowe dla różnych branż

Każda branża ma swoją specyfikę. Nasze doświadczenia z różnymi biznesami pozwala na stworzenie skutecznego filmu reklamowego.

filmy z eventow

Motoryzacja

filmy nieruchomosci

Nieruchomości

JAKI FILM CHCESZ Z NAMI STWORZYĆ?

____________________

SKYMAKE LOGO

info@skymake.pl

tel. 601 442 771

 

___

Napisz do nas

Przewiń do góry