fbpx

Fotografia produktowa

 

Fotografia produktowa

Fotografia produktowa spotykana jest na każdym kroku. Internet, magazyny, katalogi, billboardy - wszędzie tam znajdziemy zdjęcia produktowe. W większości jesteśmy wzrokowcami. Nic więc dziwnego, że fotografie - szczególnie te dobre przyciągają naszą uwagę.


Wyobraźmy sobie, że przeglądasz stronę internetową produktu. Na co zazwyczaj na początku zwracasz uwagę? Zapewne jednym z pierwszych elementów będzie zdjęcie. Nic dziwnego, fotografia mówi bardzo wiele o produkcie - o jego rozmiarze, kształcie, kolorze, a nawet przeznaczeniu.

Fotografia produktowa wysokiej jakości

Wysokiej jakości fotografia produktowa może zdecydować o tym, czy dany produkt się sprzeda, czy też nie. Co ją wyróżnia? Elementów jest wiele: przygotowanie i pomysł na zdjęcie, dobre oświetlenie, odpowiednie dobór tła lub otoczenia, perspektywa, ustawienia aparatu. Można by tak wymieniać bez końca. Mamy doświadczenie w fotografii produktowej i wiemy jak zrobić by efekt końcowy był satysfakcjonujący.


Profesjonalna fotografia produktowa pozwala:
- wyróżnić się na tle konkurencji.
- pokazuje jak nasz produkt rozwiązuje problem/potrzeby klienta
- promuje produkt i firmę
- buduje markę
- pokazuje jakość wykonania
- zwiększyć sprzedaż

Fotografia produktowa - rodzaje

Wyróżniamy wiele rodzajów fotografii produktowej. Od zdjęć studyjnych na białym tle, przez lifestyle, zdjęcia produktowe w akcji i zdjęcia grupowe linii produktowej.

Fotografia studyjna

Fotografia w studio zazwyczaj kojarzy się z prostym zdjęciem na białym tle. Nie zawsze tak musi być. Możemy wykorzystać różne, wzmacniające odbiór fotografii efekty jak np. kropelki wody, odbicia, tła o różnych kolorach i teksturach. Wiemy jak sprawić, by produkt lewitował. Stosujemy również animacje by ,,ożywić” zdjęcia.

Fotografia lifestyle

Tworzymy z myślą o kliencie, warto więc pokazać możliwości Twojego produktu, sposoby jego wykorzystania i korzyści, jakie daje. Dlatego, jeśli na przykład jesteś producentem ogrodzeń, to warto pokazać za nimi ładny dom i samochód.

Fotografia 360 stopni

Fotografia obrotowa 360 zyskuje na popularności. Pozwala uchwycić produkt z każdej strony. Klienci coraz częściej dokonują zakupów online. W sklepie stacjonarnym można dokładnie obejrzeć produkt. Podobne oczekiwania pojawiają się w sieci. Wychodzimy im naprzeciw, oferując usługę fotografii 360 stopni.

NASZE REALIZACJE

____________________

NASI KLIENCI

____________________

agro tom logo cci logo Nobile Motors logo gmina zawonia logo

beauty project logo

Duda Cars logo

pacon logo

plast met free kids bite logo

novotel logo bracia strzelczyk logo robot logo

KONTAKT

____________________

SKYMAKE LOGO

info@skymake.pl

tel. 601 442 771

 

___

Napisz do nas

Przewiń do góry