fbpx

FILM

Opowiadamy historie

___

SKYMAKE SHOWREEL

AGRO-TOM Najlepsze ujęcia

FREE KIDS

Mercedes - Benz CLS

Mercedes-Benz CLS #GotowyNaRomans

Rezydencja Mirków

Plast-Met - Brama uniwersalna

Plast-Met - LED

Plast-Met - Ubezpieczenia

 

Produkcja filmowa

Zajmujemy się kompleksową produkcją filmową. Robimy to profesjonalnie - od ustalenia koncepcji z Tobą kliencie i stworzenia scenariusza, przez samą produkcję - filmowanie, po postprodukcję, czyli pracę nad filmem, tak żeby był jak najlepszy. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, tak żeby klient był w pełni usatysfakcjonowany. Pracujemy w sposób kreatywny, lubimy wyzwania. Robimy wszystko, by dostarczony materiał był najwyższej jakości. Pracujemy przy użyciu najnowszych narzędzi - gimbali, kranów kamerowych i dronów. Robimy wszystko by jak najlepiej odtworzyć pomysły naszych klientów, a pomaga nam w tym nasze doświadczenie i pasja.

Produkcja filmowa to coś co uwielbiamy. Mamy doświadczenie w pracy z różnymi firmami i instytucjami. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów podchodząc kreatywnie do produkcji. Wierzymy, że wspólnie stworzymy film, który stworzy realną wartość dla Twojego biznesu i jego klientów.

Materiały video spotykamy na każdym kroku. Może to być reklama w telewizji, na stronie internetowej firmy, na portalach takich jak YouTube, Facebook, czy instagram. Dlaczego ta forma promocji jest tak dobra? Ponieważ film przekazuje wiele informacji – ruchomy obraz w połączeniu z dźwiękiem jest ciekawszy i przyjemniejszy w odbiorze dla wielu potencjalnych klientów.

Przewiń na górę