fbpx

Wypożyczalnia > Monopod Benro A48T z głowicą S4

Benro A48TDS4 monopod

Wypożyczalnia Monopod Benro A48T z głowicą S4

30 zł/dzień

WYPOŻYCZ

Seria A monopodów Benro jest idealna zarówno dla profesjonalistów ,jak i amatorów. Monopody te są lekkie, małe, łatwe w transporcie. Zbudowana jest z najwyższej jakości aluminium, wyprodukowana i złożona z najwyższą starannością. Łatwa zmiana kierunku i kąta fotografowania, ponadczasowa wytrzymałość i siła w połączeniu z elegancką formą – oto atuty tej serii.

Benro S4 to niewielka, lekka głowica, przeznaczona do pracy z lustrzankami cyfrowymi oraz niewielkimi kamerami video. Wykonana ze stopów magnezu dzięki czemu jest trwała i odporna na uszkodzenia. Wbudowana poziomica pomaga ustawić głowicę w pozycji poziomej.

Kompaktowość i niewielka waga są głównymi cechami głowicy video Benro S4. Zbudowana ze stopu magnezu głowica posiada gwint do mocowania 3/8 cala, dzięki czemu może zostać zamontowana na niemal każdym statywie, monopodzie sliderze lub innej platformie podparcia kamery video.

Głowica S4 wykonana jest ze stopów magnezu, współpracuje z lustrzankami i małymi kamerami. Oferuje niezależne blokady obrotu i pochylenia a zakres pochylenia wynosi od -75 do +90 stopni. Maksymalny udźwig głowicy to 4kg.

Model A48TDS4
Sekcje: 4
Max. Wysokość (cm): 183,6
Wysokość po złożeniu (cm): 67,6
Waga (kg): 1,92
Max. Udźwig (kg): 4

Głowica S4
Wysokość: 10 cm
Zakres pochylenia: -75 do +90 stopni
Zakres panoramowania: 360 stopni
Niezależne blokady obrotu i pochylenia
Maksymalny udźwig: 4 kg
Waga: 0,7 kg
Szybkozłączka: Benro QR6

Przewiń na górę