fbpx

Wypożyczalnia >FUJIFILM Instax mini 8

wypozyczalnia instax

Wypożyczalnia FUJIFILM Instax mini 8

20 zł/dzień

WYPOŻYCZ

Aparat w kolorze czarnym.

Wypożyczalnia Instax Mini 8

Instax to aparat fotograficzny typu polaroid - świetnie sprawdzi się na weselę, imprezę, event, spotkanie rodzinne, komunie, chrzciny, urodziny, jubileusz, baby shower, jak i na sesje fotograficzną, czy też inne okazje.

Aparat Instax Mini 8 wypożyczenie

Instax mini 8 to aparat prosty w obsłudze. Z pewnością każdy sobie poradzi z jego obsługą. Dzięki wbudowanej lampie błyskowej uzyskasz bardzo dobre zdjęcia nawet w słabych warunkach oświetleniowych.  Zdjęcia z Instaxa Mini 8 mają wielkość karty do bankomatu. Zdjęcia wywołują się automatycznie, trwa to około 2-3 minuty.

Instax wynajem

Aparaty Instax są świetnym sposobem na uwiecznienie wszystkich ważnych momentów. Dzięki nim możesz cieszyć się tymi chwilami jeszcze dłużej.

Instax na wesele

Jeśli szukasz niecodziennego sposobu na uchwycenie niezapomnianych chwil podczas swojego wesela, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Oferujemy wypożyczenie profesjonalnego aparatu Instax. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i cieszenia się niezapomnianymi chwilami podczas swojego wesela z aparatem Instax!

Aparat Instax na weselu opinie

Aparat Instax cieszy się coraz większą popularnością na weselach, ponieważ pozwala uchwycić niezapomniane chwile na żywo, bezpośrednio na kliszy. Goście mogą wykonać zdjęcia i natychmiast otrzymać oryginalną pamiątkę, co jest bardzo miłym gestem i sprawia dużo radości.

Opinie o wykorzystaniu aparatów Instax na weselach są bardzo pozytywne. Wiele osób chwali sobie możliwość natychmiastowego otrzymania oryginalnej pamiątki.

Instax zamiast fotobudki

Aparaty Instax są świetną alternatywą dla tradycyjnych fotobudek. Są one nie tylko bardziej przystępne cenowo, ale również oferują unikalny i kreatywny sposób na uwiecznienie wyjątkowych chwil. Dzięki aparatom Instax możesz zrobić błyskawiczne zdjęcia, które wydrukujesz na miejscu, dając gościom zabawną pamiątkę z imprezy. Zdjęcia są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, co ułatwia dostosowanie odbitek do motywu przewodniego imprezy. Dodatkowo, bez konieczności wywoływania filmu, mniej czasu poświęcasz na przygotowania, a więcej na robienie zdjęć i tworzenie wspomnień! Podsumowując, aparaty Instax są doskonałym wyborem na każdą okazję, gdzie chcesz uchwycić trwałe wspomnienia bez konieczności wydawania pieniędzy.

Cennik wypożyczenia aparatu Instax

Koszt wypożyczenia aparatu Instax Mini 8 to 20 zł/dobę.

 

Często zadawane pytania

 

Ile kupić wkładów do instaxa na wesele do księgi gości?

Zalecamy dobór takiej ilości wkładów, aby na jedną parę przypadały 2 sztuki. Część osób będzie chciało zabrać zdjęcia ze sobą, dlatego zalecamy taką liczbę.

 

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Zalecamy kontakt możliwie wcześniej, żeby mieć pewność, że aparat Instax będzie dostępny w wybranym terminie. Dobrze jest to załatwić na co najmniej tydzień przed dniem wesela.

 

Jak odbywa się wypożyczenie?

Sprzęt po wcześniejszym umówieniu można odebrać w poniższych lokalizacjach:

Wrocław, ul. Czartoryskiego 33/14 - zobacz na mapie

Trzebnica, ul. Kościuszki 25 - zobacz na mapie

Możliwa również jest wysyłka sprzętu kurierem lub paczkomatem. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt.

 

Jak wykorzystać aparat fotograficzny Instax na weselu?

Aparat fotograficzny Instax to doskonały sposób na uchwycenie niezapomnianych chwil podczas wesela i stworzenie oryginalnych pamiątek dla gości. Oto kilka pomysłów, jak wykorzystać aparat Instax podczas swojego wesela:

1. Ustaw aparat w miejscu, w którym goście będą mogli wykonać zdjęcia z nim oraz otrzymać natychmiastową pamiątkę. Możesz zaopatrzyć się w różnorodne ramki, dzięki którym goście będą mogli personalizować swoje zdjęcia.

2. Stwórz fotokącik, w którym goście będą mogli wykonać zdjęcia z aparatem Instax i ozdobić je różnorodnymi dodatkami, takimi jak kolorowe naklejki

3. Wypożycz aparat Instax i poproś swojego fotografa, o wykonanie zdjęć podczas wesela.

Przewiń na górę