fbpx

wypożyczenie na wycieczke 2

Wypożyczenie sprzętu fotograficznego i filmowego na wycieczkę

Planując urlop, czy wycieczkę przed oczami mamy wszystkie wspaniałe, beztroskie chwile. Każdy by je chciał zatrzymać jak najdłużej. Na szczęście dzisiejsza technologia na to pozwala i wcale nie musimy ograniczać się do zdjęć ze smartfona.

Wypożyczenie sprzętu fotograficznego i filmowego na wakacje

Wypożyczenie aparatu, czy też kamery może być świetnym pomysłem na udokumentowanie naszego urlopu. Daje możliwość zrobienia sobie i bliskim pamiątki, którą można będzie się chwalić.

Jaki aparat wybrać na wycieczkę?

Wszystko zależy od tego, jak będziemy spędzać wolny czas i ile sprzętu chcemy ze sobą nosić. W przypadku gdy nie przeszkadza nam zabranie cięższego sprzętu, to polecamy, którąś z lustrzanek z naszej oferty. Dlaczego warto zdecydować się na taki aparat? W przypadku zestawienia go z obiektywem typu zoom mamy większe pole manewru. Możemy przybliżać i oddalać obiekty znajdujące się w różnej odległości od nas. Dodatkowy filtr polaryzacyjny sprawi, że niebo stanie się jeszcze bardziej niebieskie, a woda bardziej turkusowa. Aparat możemy nosić na pasku. Przy dłuższych wyprawach polecamy torbę, albo plecak. W ofercie mamy lustrzanki Canon o różnym ciężarze i możliwościach. Pomożemy doradzić i dobrać odpowiedni sprzęt.

 Jaką kamerę wybrać na urlop?

Tutaj są dwa rozwiązania. Polecamy, albo bezlusterkowce Panasonic Lumix, albo mniejszą wodoodporną kamerkę. W pierwszym przypadku możemy liczyć na większą jakość materiału. Nasze bezlusterkowce pozwalają nagrywać nawet w nocy, nie tracąc tyle jakości obrazu co mniejsze kamery. Obraz będzie miał lepszą jakość, więc możemy liczyć na bardziej filmowy efekt.

W przypadku mniejszych kamer natomiast możemy pozwolić sobie na większą elastyczność. Kamerkę możemy założyć na siebie, stosując akcesoria, które również mamy w ofercie np. mocowanie na klatkę, czy do kasku. Korzystając z wodoodpornej obudowy, nagramy ujęcia na basenie lub rafy koralowe. Jej obsługa jest też dużo prostsza niż w przypadku bezlusterkowca.

Sprawdź ofertę naszej wypożyczalni sprzętu fotograficznego i filmowego

Oferta

Przewiń na górę