fbpx

AGENCJA REKLAMOWA FULL SERVICE

 

Co robi agencja reklamowa full service?


W celu wyjaśnienia co robi agencja reklamowa, posłużymy się naszym przykładem. Full service oznacza, że oferujemy pełen zakres usług, jeżeli chodzi o reklamę i marketing. Zajmujemy się takimi aspektami jak: strategia marki i komunikacji, branding, produkcja (filmowanie i fotografia), kreacja, kampanie reklamowe, grafika, marketing internetowy. Działamy na obu polach jak marketing tradycyjny i cyfrowy.

Dlaczego full service?

Reklama i marketing to pojęcia dotyczące szerokich obszarów. Do klienta należy docierać wielokanałowo - za pośrednictwem wielu platform. Robimy to wykorzystując takie media, jak: internet, telewizja, radio, prasa. Sposób komunikacji z klientem jest szyty na miarę dla Twojej firmy, niezależnie czy to będzie np. kampania na Facebooku, czy video na YouTube stworzymy materiał, który będzie odpowiedni do Twojej grupy docelowej. Naszych klientów obsługujemy kompleksowo.

Indywidualne podejście

Chcemy jak najlepiej poznać Twoją firmę, poznać jej misję, cele, pracowników i klientów. Tak, aby zaproponować rozwiązania odpowiednie dla Twojego biznesu. Zazwyczaj współpracujemy z firmami latami i na wielu obszarach. Nasze doświadczenie pozwala dobrać usługi odpowiednie dla branży biznesu i momentu, w którym się znajduje. Trendy cały czas się zmieniają, staramy się być jak najbardziej innowacyjni.

Strategia komunikacji krzyżowej

Na jaką formę komunikacji z klientem postawić? Tutaj należy być elastycznym. Może to być reklama w telewizji, katalog lub Instagram. Komunikacja krzyżowa oznacza, że wszystkie te obszary się wzajemnie przenikają i uzupełniają, stanowiąc bodziec do wzrostu Twojej firmy. Zalety komunikacji krzyżowej:

- pozwala na dotarcie do szerszej grupy odbiorców
- buduje większą rozpoznawalność firmy
- tworzymy marketing i reklamę skrojoną pod Twoich klientów
- dobieramy sposób komunikacji odpowiedni do platformy, którą wybierzemy
- tworzymy spójną strategię marki i komunikacji

Raportowanie

U nas kreatywność idzie w parze z analityką. Dbamy o możliwie największy zwrot z inwestycji na reklamę. Wiemy jak mierzyć efektywność kampanii reklamowej przeprowadzonej dla Twojej firmy.

NASZE REALIZACJE

____________________

NASI KLIENCI

____________________

agro tom logo cci logo Nobile Motors logo gmina zawonia logo

beauty project logo

Duda Cars logo

pacon logo

plast met free kids bite logo

novotel logo bracia strzelczyk logo robot logo

KONTAKT

____________________

SKYMAKE LOGO

info@skymake.pl

tel. 601 442 771

 

___

Napisz do nas

Przewiń do góry